Gå til søgning Gå til indhold

The Astor Goa

  • Nordlige Goa, Goa, Indien

Om hotellet

  • 5*
    Officiel kategori

Det 5-stjernede hotel The Astor Goa i Candolim er et hotel med bar, WiFi og pool. Der er parkeringsmuligheder i omådet. Følgende kreditkort accepteres på hotellet: American Express, Mastercard og Visa.

Kort om hotellet

Udendørspool
Ja
Restaurant/Bar
Ja/Ja

Gennemsnitsvejr i Nordlige Goa

Pools

udendørs pool
Ja

Mad og drikke

barer
Ja
restauranter
Ja

Sport

fitnessrum
Ja
cykeludlejning
Ja

Afslapning

wellnesscenter
Ja

Vigtig information

antal etager
4
antal værelser
70
indcheckning
14:00
udcheckning
12:00
deponeringsboks
Ja
room service
Ja
WiFi på hotellet
Ja
Officiel kategori
*****

Værelser

altan eller terrasse
Ja
kaffe-/te-maskine
Ja
minibar
Ja
deponeringsboks på værelset
Ja
TV
Ja

Adresse & telefon

Telefon
+918326750000
Adresse
22/7 Bammon Vaddo, 403515, Candolim, India

  • Gælder 2025-05-01 til 2027-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den nemmeste måde at komme i kontakt med os døgnet rundt, når det passer dig. Via Spørg guiderne i appen kan du sende beskeder på dansk og få hurtige svar, både før og under din ferie. Vi kan hjælpe dig med at bestille oplevelser og lejebiler, give dig tips til restauranter og vise dig, hvor du finder de bedste shoppingmuligheder og de fineste strande. Vi hjælper naturligvis også med praktiske spørgsmål, der måtte opstå, så I får en dejlig og afslappende ferie. Du kan også kontakte os på telefon 24 timer i døgnet ved akutte sager.

Vejen til hotellet

Transfertid

Den forventede transfertid er cirka 2 timer fra Goa International Airport, Dabolim (GOI) og cirka 1 time fra Manohar International Airport Mopa (GOX). Du vil se transfermulighederne, når du bestiller din rejse. Du kan også bestille transport ved at logge ind på din myTUI-konto, når bestillingen er gennemført. Læs mere om transfer her.